Efekty zabiegów

Podologia

Dzięki wiedzy z zakresu podologii specjalista jest w stanie wyleczyć wiele defektów stóp, nawet tych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, takich jak m.in.:

  • odciski i modzele – przez które czuje się ból przy chodzeniu. Pacjenci często opisują go jako wrażenie, jakby chodziło się po kamieniach lub jakby miało się kamień w bucie
  • wrastające paznokcie – które nieleczone powodują dużą bolesność. Wał otaczający taki paznokieć jest wtedy opuchnięty, zaczerwieniony i pulsujący.
  • spękane pięty – często połączone ze stwardnieniami skóry, które powodują dyskomfort i ból przy chodzeniu.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest doskonałym sposobem na podkreślenie oczu i wydobycie blasku spojrzenia. Rzęsy takie stanowią także wygodę w codziennym funkcjonowaniu, ponieważ nie trzeba ich malować, zatem nie grozi nam rozmazywanie się tuszu w ciągu dnia. Wyglądają świetnie zawsze: na basenie, plaży czy na imprezie.

Poniżej rzęsy wykonane metodą piórkową- ultralekkie i cienkie rzęsy doczepiane 2,3 sztuczne do 1 naturalnej. Dzięki swojej lekkości nie obciążają naturalnej rzęsy, dlatego można je nosić przez długi czas. Nie wykręcają się, praktycznie ich nie czuć. Docenią je kobiety, które pragną przede wszystkim wygody, jakości i pięknego wyglądu o każdej porze dnia i nocy.

Przed Po