O mnie

Kosmetyka była ze mną od wczesnej młodości, kiedy już jako mała dziewczynka urządzałam z koleżankami domowe SPA i kiedy jako nastolatka malowałam i czesałam koleżanki przed ważnymi imprezami. Dzięki wrodzonym zdolnościom manualnym zawsze sprawiało mi przyjemność wykonywanie prac wymagających wyczucia i precyzji dlatego zawsze dążyłam do jak najlepszego efektu. Kiedy nadszedł czas wyboru dalszej drogi zawodowej bez zawahania wybrałam kosmetologię, łącząc w tej dziedzinie moje zainteresowanie medycyną i wyczucie estetyki.

AAAAStudia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym dały mi ogromną wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka i możliwości współczesnej kosmetologii. Wieloletnie zajęcia praktyczne na szpitalnych oddziałach dermatologii i chorób wewnętrznych nauczyły mnie patrzenia na niedoskonałości i choroby skóry nie tylko przez pryzmat zmian, które są widoczne gołym okiem, ale też poprzez wpływ czynników mających swe podłoże w funkcjonowaniu całego organizmu. Dzięki zajęciom z chemii kosmetycznej poznałam działanie ważnych składników aktywnych, co daje mi możliwość doboru kosmetyku odpowiednio do stanu skóry klienta.

Pod koniec studiów drugą moją pasją stała się podologia. Jest to dziedzina nauki badająca i zajmująca się leczeniem schorzeń stóp. Lubię w niej to, że daje mi możliwość ofiarowania konkretnej pomocy klientowi i sprawienia mu ulgi w bólu, a niekiedy przyczynienia się zmiany poziomu życia klienta i podniesienia jego samooceny.

Kosmetologia, podobnie jak medycyna, jest dziedziną nauki, która stale się rozwija, dlatego ja również biorę udział w szkoleniach i podnoszę swoje kwalifikacje na Międzynarodowych Kongresach Kosmetycznych i Sympozjach Podologicznych, by zawsze być na bieżąco z nowościami w kosmetologii i stale pogłębiać swoją wiedzę.

W swojej pracy łączę zaawansowane zabiegi kosmetologiczne z zabiegami upiększającymi wymagającymi talentu i zdolności manualnych. Dbam zarówno o zdrowie skóry jak i o piękny wygląd zewnętrzny.

Zapraszam do mojego gabinetu.
Natalia Durniewicz