Manicure i Pedicure

Manicure naturalny

Polega na dokładnym opracowaniu i odżywieniu płytki paznokciowej i otaczających ją wałów paznokciowych. Na koniec zabiegu w zależności od preferencji klienta płytka jest polerowana na wysoki połysk lub malowana lakierem w dowolnym kolorze.

Manicure hybrydowy

Po odpowiednim opracowaniu płytka jest pokrywana laierożelem hybrydowym w dowolnym kolorze. Paznokcie pokryte tego typu lakierem są delikatnie utwardzone, przy jednoczesnym naturalnym wyglądzie oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Paznokcie żelowe

Naturalna płytka jest pokrywana żelem utwardzającym. Następnie żel ten jest odpowiednio opracowywany, a na paznokcie zostaje nałożony kolor lub wzór zgodny z preferencjami klientki.

Przedłużanie paznokci na tipsie

Przedłużanie paznokci na tipsie to możliwość natychmiastowego uzyskania dla nich wymarzonej długości i kształtu oraz sposób na zadbane paznokcie w każdej sytuacji. Przed nałożeniem żelu utwardzającego naturalna płytka jest przedłużana za pomocą tipsa. Ma to za zadanie natychmiastowe nadanie wymarzonej długości i kształtu paznokciom bez konieczności czekania na ich naturalny przyrost.